4 czerwca w kościele przeżywamy Uroczystość Bożego Ciała.
Tego dnia idziemy w procesji ulicami naszego miasta do czterech ołtarzy. Uczestnictwo w procesji jest publicznym wyznaniem wiary i przyznaniem się do Jezusa, zapraszam więc na:
godz. 9:30 Msza święta a po niej wyruszymy w procesji.
Wszyscy przygotowujący się do bierzmowania zobowiązani są tego dnia do uczestnictwa w powyższej formie modlitwy.
SPOTKANIA PODSUMOWUJĄCE pierwszy rok przygotowania do bierzmowania:
1 czerwca godz. 15:30 - 17:30 Szkoła Podst. w Aleksandrowie i Gołąbkach
2 czerwca godz. 15 - 17:30 Szkoła Podst. Nr. 1
8 czerwca godz. 15 - 17:30 Szkoła Podst. w Czerśli
9 czerwca godz. 15 - 17:30 Szkoła Podst. w Zalesiu
11 czerwca godz. 15 - 17:30 Szkoła Podst. Nr. 2 kl. 8c
15 czerwca godz. 15 - 17:30 Szkoła Podst. Nr. 2 kl. 8a
18 czerwca godz. 15 - 17:30 Szkoła Podst. w Świdrach
19 czerwca godz. 15 - 17:30 Szkoła Podst. Nr. 2 kl. 8b
Kandydaci przynoszą ze sobą indeksy, które są świadectwem ich praktykowania wiary.
|