Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Łukowie

DIECEZJA
SIEDLECKA

   

23 października 2018 r. Imieniny obchodzą: Marleny, Edwarda, Seweryna

     
LITURGIA SŁOWA



Czytania:
(Ef 2, 12-22); (Ps 85 (84), 9ab i 10. 11-12. 13-14); (Łk 21, 36)
Ewangelia:


Czytania na dzień dzisiejszy - www.mateusz.pl

Serwis informacyjny KRP

Francine Rivers - Psalmy ziemi

PiS nie ma większości w gminie Sokołów Podlaski...

Powyborczy układ sił w powiecie

Łuków: ruszają zapisy na Biegi Niepodległościowe

Dzień Technika w Zespole Szkół Zawodowych w Białej Podlaskiej

Herbatka u Ogińskiej

Koncert Joanny Różewskiej w Woli Okrzejskiej

Innowacyjny Menedżer Kultury. Wyróżnienie dla dyrektora MGOK w Mordach

Łosice: Wypadek na ul. Białostockiej

Skład nowej Rady Miasta Biała Podlaska

W Lubartowie będzie druga tura

Słuchaj na żywo KRP


        

 
Ogłoszenia
2018-10-21
2018-10-14
2018-09-07
2018-09-30
2018-09-23
2018-09-16
2018-09-09
 
MENU
Strona główna
Księża
Historia
Świątynia
Informacje
Kontakt
zdjęcia
 
Ruchy i Stowarzyszen
Liturgiczna Służba Ołtarza
Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży
Schola-2012
Domowy Kościół
Schola
Legion Maryi
Krąg Biblijny
Grupa modlitewna
Wspólnota Nieustającego Różańca
 
KANCELARIA
Godziny
 
LINKI
Diecezja Siedlecka
Katolickie Radio Podlasie
Podlaskie Echo Katolickie
EKAI
Episkopat
 
Cmentarz
Odpust Św. Rocha
Zaduszki 2018
Regulamin
Mapa
Biuro cmentarza
 
SAKRAMENTY
I Komunia Św.
Bierzmowanie
 
 
 
Bierzmowanie
 
 

 

Przygotowanie do sakramentu bierzmowania

 

Znalezione obrazy dla zapytania bierzmowanie logo

Spotkania dla Kandydatów do Sakramentu bierzmowania:

1. Rekolekcje Ewangelizacyjne (21-22 września 2018)

2. Katecheza I (6 października 2018)

Klasa VIII – godz. 10.30

Klasa III gimnazjum – 12.00

3. Spotkania w grupach (wg ustaleń z animatorami grup)

4. Spotkanie Młodzieży z rejonu łukowskiego ze św. Stanisławem Kostką
20 października 2018

5. Katecheza II (17 listopada 2018)

Klasa III gimnazjum – 10.30

Klasa VIII – godz. 12.00

6. Spotkanie w grupach (wg ustaleń z animatorami grup)

7. Katecheza III (1 grudnia 2018)

Klasa VIII – godz. 10.30

Klasa III gimnazjum – 12.00

8. Spotkanie w grupach (wg ustaleń z animatorami grup)

9. Katecheza IV (15 grudnia)

Klasa VIII – godz. 10.30

Klasa III gimnazjum – 12.00

10. Spotkanie w grupach (wg ustaleń z animatorami grup)

11. Spotkanie Modlitewne i czuwanie w ramach ŚDM – 26 stycznia 2019 g. 18.00

12. Katecheza V (2 lutego 2019)

Klasa III gimnazjum – g. 12.00

Klasa VIII – g. 13.30

13. Spotkanie w grupach (wg ustaleń z animatorami grup)

14. Katecheza VI (16 marca 2019)

Klasa VIII – godz. 10.30

Klasa III gimnazjum – 12.00

15. Spotkanie w grupach (wg ustaleń z animatorami grup)

16. Nowenna przed bierzmowaniem (9 dni przed bierzmowaniem – codziennie próba liturgiczna)

17. BIERZMOWANIE

18. Dziękczynienie za bierzmowanie (wręczenie dokumentów potwierdzających bierzmowanie i pamiątek sakramentu bierzmowania)


 

Terminy spotkań z Rodzicami Kandydatów do bierzmowania:

26.09.2018 – g. 17.00 – Rodzice kl. VIII WSPÓLNA MSZA ŚWIĘTA ZE WSZYSTKIMI RODZICAMI, po Mszy – Rodzice klas gimnazjalnych

24.10.2018 – g. 17.00 – Rodzice klas gimnazjalnych WSPÓLNA MSZA ŚWIĘTA ZE WSZYSTKIMI RODZICAMI, po Mszy – Rodzice klas VIII

21.11.2018 – g. 17.00 – Rodzice kl. VIII WSPÓLNA MSZA ŚWIĘTA ZE WSZYSTKIMI RODZICAMI, po Mszy – Rodzice klas gimnazjalnych

06.02.2019 – g. 17.00 – Rodzice klas gimnazjalnych WSPÓLNA MSZA ŚWIĘTA ZE WSZYSTKIMI RODZICAMI, po Mszy – Rodzice klas VIII

xjkozak@wp.pl

 

 

 
     

Copyright 2007 - Realizacja KreAtoR